O firmie

ALDEX sp.z o.o to firma rodzinna, działająca na rynku od 1981 roku. Produkuje ponad 1000 wzorów opraw oświetleniowych: żyrandoli, kinkietów, plafonier, lamp podłogowych, lampek nocnych, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Oprawy wykonane są z wysokiej jakości komponentów posiadających atesty i certyfikaty zgodności z normami. Wszystkie sprzedawane przez firmę Aldex sp. z o.o wyroby, są produktami POLSKIMI, własnej produkcji, za każdym z tych produktów stoi polski rzemieślnik.

Nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwiło produkcję precyzyjnie, laserowo  wycinanych w metalu wzorów. Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz różnorodności wzornictwa są otrzymane nagrody na targach krajowych i międzynarodowych. Firma ALDEX została doceniona nadaniem znaków: Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play, Polski Sukces, Home Zone-jakość i niezawodność. 

ARTERA to nasza nowa marka i taka część oferty ALDEX-u, która dedykowana jest zwolennikom nowoczesnego designu. Skierowana do klientów detalicznych, lubiących dobre, stylowe, pomysłowe rozwiązania utrzymane głównie w nurcie modern, a także do projektantów, architektów, inwestorów, na potrzeby których udostępniamy dokładne wymiary techniczne oraz modele 3D. W zakładce SKLEP na naszej stronie, mogą Państwo bezpośrednio przejść na stronę www.artera.pl i dokonać zakupu lamp z naszej najnowszej oferty

Zapraszamy do współpracy