Kontakt







Aleksander Dyderski P.P.H.U. ALDEX sp. z o.o. 

ul. Dąbkowskiego 40
42-200 Częstochowa, Polska


E-mail: aldex@aldex.com.pl  

Godziny otwarcia:
Pn - pt: 8.00 - 16.00    

Prezes:

Jakub Dyderski
j.dyderski@aldex.com.pl
 

Dyrektor sprzedaży i marketingu:

Ewa Dyderska  

e.dyderska@aldex.com.pl
 

Księgowość:
Maria Sikora
m.sikora@aldex.com.pl
faktury@aldex.com.pl
tel. 34 3668332

Dział zakupów:
Jarosław Czok                
j.czok@aldex.com.pl
 


Specjalista ds. eksportu :
Agata Konieczko:
a.konieczko@aldex.com.pl
tel: 576500260
 

Specjalista ds. eksportu:
Urszula Majer
u.majer@aldex.com.pl
export@aldex.com.pl
tel.601588980
 

Specjalista ds. sprzedaży krajowej:
Anita Ochendzan
a.ochendzan@aldex.com.pl
tel: 601378990

Obsługa e-commerce ARTERA.PL
Dariusz Kosak
d.kosak@aldex.com.pl
tel: 607081979