Kontakt







Aleksander Dyderski P.P.H.U. ALDEX sp. z o.o. 

ul. Dąbkowskiego 40
42-200 Częstochowa, Polska
Tel.: +48
576500260
+48
601588980

+48601378990

E-mail: aldex@aldex.com.pl  

Godziny otwarcia:
Pn - pt: 8.00 - 16.00    

Prezes:

Jakub Dyderski
j.dyderski@aldex.com.pl

 

Dyrektor sprzedaży i marketingu:

Ewa Dyderska  

e.dyderska@aldex.com.pl

 

Księgowość:

Maria Sikora
m.sikora@aldex.com.pl

faktury@aldex.com.pl

tel. 34 3668332

Dział zakupów:

Jarosław Czok                

j.czok@aldex.com.pl

tel. 343668405

 



Specjalista ds. eksportu i sprzedaży:

Agata Konieczko:
a.konieczko@aldex.com.pl

tel: 576500260

 


Specjalista ds. eksportu:

Urszula Majer
u.majer@aldex.com.pl

export@aldex.com.pl
tel.
601588980

 


Specjalista ds. sprzedaży krajowej:

Anita Ochendzan
a.ochendzan@aldex.com.pl

tel: 601378990



Specjalista ds. sprzedaży krajowej, PH:

Dariusz Kosak
d.kosak@aldex.com.pl

tel: 607081979